На Великдень у Черкасах горів житловий будинок

У Черкаській області рятувальники гасили пожежу у двох житлових будинках упродовж вихідних.

Про це йдеться у релізі, який опублікувала пресслужба головного управління ДСНС області, пише Умань24.

Відомо, що перший інцидент трапився 15 квітня, у місті Золотоноша. Там, полум’я охопило житловий будинок на горищі. Варто зазначити, що причиною загоряння стала необережність під час куріння. Рятувальники, на щастя, врятували будинок від знищення. Однак, вогонь знищив покрівлю, перекриття та три вікна.

Рекомендуємо

А вже 16 квітня, на Великдень, у Черкасах горіла житлова будівля через коротке замикання електромережі. Вогнеборці врятували будинок.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів