На Уманщині впродовж п’яти днів проводитимуть дезінфекцію водопровідних мереж

У період з 19 по 23 травня в Уманському районі заплановані профілактичні роботи з дезінфекції води та очищення мереж водопостачання.

Про це повідомила Уманська міська рада на своїй сторінці у Facebook, пише Умань24.

У ході проведення робіт можливі тимчасові незручності:

  • перерви у подачі води;
  • зниження тиску в мережі;
  • посилений запах та вміст хлору у воді.
Рекомендуємо

Графік робіт:

  • Умань — з 7:00 19 травня до 7:00 20 травня;
  • Білогрудівка — з 9:00 21 травня до 9:00 22 травня;
  • село Полянецьке — з 9:00 22 травня до 9:00 23 травня.

Мешканцям населених пунктів рекомендують заздалегідь запастися водою для пиття й побутових потреб. Після завершення робіт, щоб очистити систему, слід відкрити крани на 10–15 хвилин. Коли запах хлору зникне, воду можна використовувати як зазвичай.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів