На Уманщині відбудовують ліцей у Паланці

На Уманщині відбудовують ліцей у Паланці, який було пошкоджено на початку війни з росією.

Про це інформує Черкаська ОВА, пише Умань24.

Поки що в Паланці виконали приблизно 25% усіх запланованих робіт з відбудови ліцею. Повна відбудова обійдеться області у 150 мільйонів гривень.

Рекомендуємо

На сьогодні тут вже демонтували пошкоджені конструкції, майже повністю перекрили дах, залили підлогу на другому поверсі будівлі.Крім відбудови самого ліцею, тут ще побудують протирадіаційне укриття.

Перебіг робіт безпосередньо на об’єкті проконтролював заступник очільника області Антон Царюк під час виїзного засідання робочої групи “Прозорість та підзвітність”.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів