На Уманщині у 13 річного підлітка виявили правець.
Про це повідомив Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб, пише Умань24.
В Уманському районі 13 річна дівчинка травмувалася й занесла інфекцію. Як з’ясували фахівці, дівчинка не мала відповідного щеплення й захворіла.
Рекомендуємо
Зараз дитина перебуває у лікарні й отримує відповідне лікування в Черкаській обласній дитячій лікарні ЧОР.
За останні 10 років на Черкащині було зафіксовано лише один випадок захворювання на правець у дитини та 5 – у дорослих й це завдяки програмі щеплень.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




