На Уманщині тимчасово відключали електропостачання: через аварію застосували ГАВ

29 січня на території Уманщини сталися аварійні відключення електроенергії, унаслідок чого без світла залишилися мешканці десяти населених пунктів.

Про це повідомив начальник Уманської РВА Ігор Миклащук, пише Умань24.

Гав застосували в Умані та районі о 13:40. Причиною знеструмлення стала аварія на високовольтних лініях електропередач.

Рекомендуємо

Роботи з відновлення електропостачання були завершені, і вже о 14:12 споживачам повернули електроенергію.

Нагадаємо, що Умань оговтується від вчорашньої атаки шахедів й ця аварія є наслідком влучання ворожого БПЛА.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів