29 січня на території Уманщини сталися аварійні відключення електроенергії, унаслідок чого без світла залишилися мешканці десяти населених пунктів.
Про це повідомив начальник Уманської РВА Ігор Миклащук, пише Умань24.
Гав застосували в Умані та районі о 13:40. Причиною знеструмлення стала аварія на високовольтних лініях електропередач.
Рекомендуємо
Роботи з відновлення електропостачання були завершені, і вже о 14:12 споживачам повернули електроенергію.
Нагадаємо, що Умань оговтується від вчорашньої атаки шахедів й ця аварія є наслідком влучання ворожого БПЛА.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




