На Уманщині товариство, яке побудувало сонячну електростанцію, через суд можуть зобов’язати сплатити понад 2,1 млн грн боргу за користування землею.
Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
Йдеться про земельні ділянки загальною площею 115 гектарів, які одна із сільських рад Уманського району передала в оренду підприємству, що займається виробництвом електроенергії. Землю надали для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.
За даними прокуратури, товариство не в повному обсязі сплачувало кошти за користування ділянками, через що виникла заборгованість понад 2,1 млн грн.
Наразі суд уже відкрив провадження у справі. Розгляд триває.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




