На Уманщині судяться з компанією, що звела сонячну електростанцію й не заплатила за землю

Сьогодні 22 травня стало відомо, що на Уманщині судяться з компанією, яка винна понад 2 млн грн державі.

На Уманщині товариство, яке побудувало сонячну електростанцію, через суд можуть зобов’язати сплатити понад 2,1 млн грн боргу за користування землею.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Йдеться про земельні ділянки загальною площею 115 гектарів, які одна із сільських рад Уманського району передала в оренду підприємству, що займається виробництвом електроенергії. Землю надали для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.

Рекомендуємо

За даними прокуратури, товариство не в повному обсязі сплачувало кошти за користування ділянками, через що виникла заборгованість понад 2,1 млн грн.

Наразі суд уже відкрив провадження у справі. Розгляд триває.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів