На Уманщині штрафують депутатів

Четверо депутатів однієї з сільських рад Уманського району не вчасно подали свої щорічні електронні декларації. Суд визнав їх винними та наклав адміністративні стягнення.

Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури, пише Умань24.

Було встановлено, що посадовці без поважних причин не подали своєчасно щорічні електронні декларації за 2021-2023 роки.

Рекомендуємо

Суд ухвалив рішення про накладення адміністративних штрафів у розмірі 850 грн на кожного з правопорушників. На цей час рішення не набуло законної сили.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів