На Уманщині робітниця пошти обкрадала місцевих мешканців, привласнюючи гроші, які ті сплачували за комуналку

На Уманщині робітниця пошти обкрадала місцевих мешканців, привласнюючи гроші, які ті сплачували за комуналку.

Про це повідомляє ГУНП у Черкаській області, пише Умань24.

У Христинівці працівниця пошти майже 9 місяців привласнювала кошти, які пенсіонери сплачували за комуналку. Коли люди отримали купу попереджень про борги, то пішли до поліції.

Рекомендуємо

Тепер 51 річну жінку затримано та їй повідомили про підозру за статтею 190 КК України.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів