На Уманщині різко зросла кількість хворих на гострі кишкові інфекції.
Про це повідомив Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України, пише Умань24.
За минулий тиждень в Черкаській області зафіксовано 53 випадки захворювань, з них 18 – в Уманському районі.
Причина — свята та кінець літа, тому мешканці району намагаються встигнути відпочити “на повну”, нехтуючи безпекою та не звертаючи увагу на якість харчових продуктів та їжі, яку активно реалізують на пляжах та стихійних ринках.
Також в Умані та області багато хто полюбляє відпочинок на ставках та стихійних пляжах, де якість води не відповідає санепідемнормам.
Тому і маємо різке збільшення кількості хворих.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




