На Уманщині працівниця Укрпошти привласнювала кошти за комунальні послуги

Листоноша “Укрпошти” привласнювала кошти, сплачені за комунальні послуги, й отримала умовне покарання. Їй призначили рік випробувального терміну.

Про це свідчить рішення, винесене Уманським міськрайонним судом, пише Умань24.

На судовому засіданні жінка розповіла, що працювала листоношею в “Укрпошті” й мешканці села передавали їй гроші для оплати комунальних послуг. Вона отримувала кошти за газ від однієї з потерпілих і ставила у квитанціях та розрахунковій книжці штамп пошти, але замість передачі коштів до відповідних організацій – привласнювала їх. Обвинувачена пояснила свої дії важким матеріальним становищем та особистими проблемами в сім’ї.

Рекомендуємо

Загальна сума збитків, яких зазнала потерпіла, склала 2751 гривню.

Суд обрав для підсудної умовний термін тривалістю в один рік. Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів