На Уманщині перевізникам виписали штрафів майже на 500 тисяч за перевантажені фури

Сьогодні 25 травня в Уманському районі перевізників оштрафували через порушення габаритно-вагових норм.

Під час перевірок інспектори Укртрансбезпеки контролювали дотримання водіями встановлених вагових обмежень для вантажного транспорту.

За результатами рейдів оформили 15 актів про порушення. Йдеться про перевантаження вантажівок у межах від +5% до +30%.

Загальна сума штрафів склала 476 000 гривень.

Рекомендуємо

Подальший рух вантажівок заборонили до моменту усунення порушень.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів