На Уманщині нетверезий водій спричинив ДТП: постраждали троє людей

У суботу, 16 серпня, поблизу села Філіція Уманського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Mercedes-Benz, за кермом якого перебував нетверезий водій.

Про це інформує ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.

За попередніми даними, 38-річний чоловік виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з іншим легковиком під керуванням 49-річного водія. Внаслідок аварії постраждали троє пасажирів цього автомобіля.

Рекомендуємо

До лікарні госпіталізували 38-річну жінку. Ще двоє пасажирів – 22-річна дівчина та 25-річний чоловік – після огляду медиків відмовилися від стаціонарного лікування.

На Уманщині нетверезий водій спричинив ДТП: постраждали троє людей
Місце ДТП / Фото ГУНП

Поліцейські виявили у кермувальника Mercedes явні ознаки алкогольного сп’яніння. Освідування показало 2,25 проміле алкоголю в крові, що у понад 11 разів перевищує допустиму норму.

За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху у стані сп’яніння.

Слідство триває.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів