У відповідь на численні звернення від жителів громади стосовно труднощів із доступом до укриттів під час повітряних тривог, місцева влада ухвалила рішення встановити електронні замки на сховищах. Цей крок спрямований на забезпечення оперативного та безпечного доступу до укриттів, особливо під час загрози балістичних атак.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Міський голова Ірина Плетньова підкреслила, що нова система відкриття укриттів передбачає автоматичне розблокування дверей у разі оголошення тривоги, а також можливість використання фізичного ключа для доступу. На сьогодні рішення було реалізовано у 18 підвальних приміщеннях за кошти міського бюджету.
Електронні замки забезпечать громадянам безперешкодний доступ до сховищ, що значно підвищить їхню безпеку. Крім того, вихід з укриттів буде безконтактним завдяки спеціальній сенсорній кнопці.
Реалізація цієї ініціативи дозволить максимально захистити мешканців громади в умовах можливої небезпеки.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




