На центральній площі Умані знову утворилося провалля

В центрі Умані знову небезпечно. На центральній площі знову утворилося провалля.

Про це повідомила Уманська міськрада, пише Умань24.

В останнє ця проблема мала місце на початку травня 2024 року, коли знову ж на центральній площі Умані утворилося провалля.

Рекомендуємо

Зараз комунальники знову усувають цю проблему.

Ще в травні Владислав Давидюк, директор ДІАЗ “Стара Умань” розповів, що ж саме знаходиться під площею й чому ці провалля постійно з’являються.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів