З 24 березня в Уманському районі почали функціонувати два комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Вони призначені для контролю швидкісного режиму та інших порушень ПДР, сприяючи підвищенню безпеки на автошляхах.
Про це інформує ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.
Системи автоматичного контролю працюють на таких ділянках:
- 548 км+324 автодороги М-30 (напрямок с. Паланка);
- 547 км+816 автодороги М-30 (напрямок м. Умань).
Ці камери фіксуватимуть перевищення швидкості в автоматичному режимі. У разі порушення водії отримуватимуть штрафні повідомлення в електронному вигляді або поштою.
Усіх учасників дорожнього руху закликають дотримуватися правил, не перевищувати швидкість і відповідально керувати транспортним засобом. Безпека на дорогах залежить не лише від дотримання закону, а й від взаємоповаги між водіями та пішоходами.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




