На Черкащині зустріли воїна, який три роки перебував у полоні: Ігор Шеян повернувся додому

У Піщанській громаді, що на Золотоніщині, з теплом і шаною зустріли захисника Ігоря Шеяна, який у травні 2025 року повернувся з російського полону.

Про це повідомила Золотоніська районна рада на своїй офіційній сторінці у Facebook, пише Умань24.

Ігор потрапив у полон ще в перші дні повномасштабної війни, коли перебував поблизу кордону з Білоруссю. Протягом трьох років його близькі жили в невизначеності, не полишаючи надії на повернення. Зрідка надходили звістки від інших звільнених бійців, які повідомляли, що бачили Ігоря.

Рекомендуємо

Його звільнення стало можливим завдяки обміну, який відбувся 23 травня цього року. Після повернення Ігор проходив лікування у Вінниці, а зараз продовжує реабілітацію вдома. Урочиста зустріч у рідній громаді відбулася 7 липня.

Місцеві мешканці, рідні та друзі подякували воїну за мужність і побажали якнайшвидшого одужання.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів