Через нестачу генерації на Черкащині 18 травня знову вводять графіки обмеження потужностей для непобутових споживачів.
Про це інформує Черкасиобленерго, пише Умань24.
Внаслідок атаки дронами об’єктів НЕК “Укренерго” було прийнято рішення обмежити споживання для непобутових споживачів по всій Україні.
Рекомендуємо
Тому 18 травня на Черкащині з 18:00 до 24:00 діятиме обмеження споживання електрики для бізнесу й промисловості.
Для населення поки що обмежень немає, але вони можливі, якщо в період з 18:00 до 23:00 навантаження на систему зросте.
Завтра 19 травня на Черкащині відключення не заплановані.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




