В енергетичній галузі України досі спостерігається кризова ситуація через нестачу генерації. Тому НЕК “Укренерго” повідомила про нові графіки обмеження використання потужностей для бізнесу та промисловості.
Про це інформує Ігор Табурець, пише Умань24.
Сьогодні 14 травня згідно з розпорядженням НЕК “Укренерго” для непобутових споживачів електроенергетики в період з 16:00 до 7:00 ранку 15 травня застосують графіки обмеження споживання потужностей.
Рекомендуємо
Також Укренерго закликає населення економно споживати електрику, особливо в пікові години.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




