У Черкаському районі прокуратура повідомила про завершення досудового розслідування у справі жінки з села Боровиця, яка дозволяла своїй неповнолітній доньці кермувати квадроциклом. Один із таких виїздів завершився травмуванням іншої дитини.
Про це інформує ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.
За даними слідства, у жовтні та листопаді минулого року 46-річна жінка неодноразово дозволяла 12-річній доньці сідати за кермо квадроцикла, попри відсутність у неї прав на керування транспортним засобом.
Одного листопадового дня дівчинка вирушила на квадроциклі до школи в селі Чорнявка, а після занять повезла пасажиром 11-річного хлопця. Під час руху, аби уникнути зіткнення з перешкодою, вона різко загальмувала. Хлопець не втримався, випав і потрапив під колесо транспортного засобу. У результаті – перелом ноги та госпіталізація.
Матір дівчинки звинувачують за ст. 287 Кримінального кодексу України – допуск до керування транспортним засобом особи, яка не має на це права.
Санкція статті передбачає:
- штраф від 1 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
- або виправні роботи на строк до 2 років;
- або обмеження чи позбавлення волі до 5 років, із можливим додатковим покаранням — забороною обіймати певні посади до 3 років.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




