На Черкащині затримали жінку, яка під час окупації Херсонської області співпрацювала з російськими окупантами, допомагаючи їм “паспортизувати” місцеве населення. Вона також отримала російський паспорт.
Про це повідомляє ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.
Як зазначено в повідомленні, жінка не тільки добровільно стала громадянкою Росії, але й працевлаштувалася в так зване “головне управління мвд по Херсонській області”. Працюючи інспекторкою паспортно-візової служби, вона оформляла російські документи для місцевих жителів.
Після того, як частину Херсонської області було звільнено, жінка переїхала до Черкащини, де її згодом затримали.
Під час обшуків правоохоронці вилучили у підозрюваної російські “методичні рекомендації”, так звану політичну декларацію “русскій херсон” та інші документи державного зразка РФ.
Наразі жінці висунули підозру за ч. 7 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність), що може обернутися для неї позбавленням волі строком до 15 років.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




