На Черкащині затримали колаборантку з Херсонщини

На Черкащині затримали жінку, яка під час окупації Херсонської області співпрацювала з російськими окупантами, допомагаючи їм “паспортизувати” місцеве населення. Вона також отримала російський паспорт.

Про це повідомляє ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.

Як зазначено в повідомленні, жінка не тільки добровільно стала громадянкою Росії, але й працевлаштувалася в так зване “головне управління мвд по Херсонській області”. Працюючи інспекторкою паспортно-візової служби, вона оформляла російські документи для місцевих жителів.

Рекомендуємо

Після того, як частину Херсонської області було звільнено, жінка переїхала до Черкащини, де її згодом затримали.

Під час обшуків правоохоронці вилучили у підозрюваної російські “методичні рекомендації”, так звану політичну декларацію “русскій херсон” та інші документи державного зразка РФ.

Наразі жінці висунули підозру за ч. 7 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність), що може обернутися для неї позбавленням волі строком до 15 років.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів