Під час ранкової масованої атаки на Черкащині 17 листопада пролунали вибухи. Причиною стали ракетно-дронові удари, які завдали значної шкоди інфраструктурі та енергосистемі регіону. В Результаті в області застосовано ГАВ.
Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.
За його словами, сили протиповітряної оборони збили в регіоні дві ракети та сім безпілотників типу “Шахед”.
Вибухи зафіксували близько 6:25 і 7:05 ранку. Повітряні сили раніше попереджали про загрозу ударів з боку дронів, запуск ракет зі стратегічних бомбардувальників, крилатих ракет “Калібр” з акваторії Чорного моря та можливі удари балістичним озброєнням із Криму.
За словами Табурця, внаслідок падіння одного з дронів пошкоджено вікна в житловому будинку та лінію електропередач. Наразі аварійні бригади працюють над відновленням. Через уламки збитих ракет виникла пожежа в лісовій зоні, але травмованих, за попередніми даними, немає.
У зв’язку з атакою з 6:53 ранку в області почали діяти графіки аварійних відключень електроенергії. Їх ввели за розпорядженням НЕК “Укренерго”. На виконання цих заходів виділяється до 15 хвилин, і вони зачіпають як побутових, так і юридичних споживачів.
Енергетики наголосили, що спрогнозувати точний момент застосування графіків неможливо, тому мешканців Черкащини закликали мінімізувати використання електроприладів. “Просимо з розумінням поставитися до заходів, спрямованих на збереження енергетичної системи країни”, — зазначили в “Черкасиобленерго”.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




