На Черкащині після ворожої атаки пошкоджено енергетичне обладнання. Тому 10 жовтня з 8:45 на Черкащині частково застосовані графіки аварійних відключень (ГАВ).
ГАВ діють по Драбівській філії, Чорнобаївській філії, ВСП “Золотоніські енергетичні мережі”, Канівській філії. Черкасиобленерго просить населення ощадливо користуватися електрикою.
Також за повідомленням Черкаської ОВА, ворог завдав руйнувань цивільній інфраструктурі області. В Каневі в результаті роботи ППО уламки ракети впали на багатоповерхівку. В наслідок цього поранено одну людину й завдано пошкоджень будівлі.
Також в Каневі перекрито рух греблею ГЕС. На місцях влучань працює ДСНС та інші служби
Стосовно ситуації з електрикою, Міністерство енергетики повідомило наступне.
- В результаті ворожої ракетно-дронової атаки на енергообʼєкти, знеструмлена значна кількість споживачів у м. Київ, Київській, Донецькій, Дніпропетровській, Чернігівській, Черкаській, Харківській, Сумській, Полтавській та Одеській областях.
- Для стабілізації ситуації в енергосистемі у частині регіонів застосовані аварійні відключення електроенергії. ГАВ будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.
- В деяких областях, зокрема в Запоріжжі, зафіксовано руйнування газових мереж. Наразі тривають ремонтні роботи. Частина абонентів наразі перебуває без газу.
Про зміни ситуації повідомлятимемо.

Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




