Протягом тижня з 7 по 13 липня 2025 року на Черкащині знизився рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції (ГКІ). В області зареєстровано 43 випадки, що на 17,3% менше, ніж тижнем раніше — тоді зафіксували 52 випадки.
Інформацію надано Черкаським обласним центром контролю та профілактики хвороб, пише Умань24.
Інтенсивний показник становить 3,72 випадки на 100 тисяч населення.
Найбільше хворих зафіксували в Черкаському районі — 34 особи. По 3 випадки зареєстрували в Уманському, Звенигородському та Золотоніському районах.
Структура захворюваності розподілилася наступним чином: найбільше — 67,44% — становлять гастроентероколіти з неуточненим збудником, 20,9% — гастроентероколіти з відомою етіологією. Ще 11,6% припадає на випадки сальмонельозу.
Поодинокі випадки сальмонельозу були зафіксовані у межах Буцької, Паланської, Уманської, Смілянської та Черкаської територіальних громад.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




