На Черкащині заборонено вилов щуки до 31 березня.
Про це нагадує Державне агентство меліорації та рибного господарства України, пише Умань24.
З 15 лютого до 31 березня через нерест заборонено вилов щуки як на Черкащині, так й по всій Україні.
Рекомендуємо
У випадку виявлення фактів браконьєрства рибалка буде оштрафований, а також компенсує збитки державі.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




