На Черкащині за тиждень виявили 32 випадки гострих кишкових інфекцій

Сьогодні 26 травня Черкаський ЦКПХ повідомив про початок сезону кишкових інфекцій в області.

У Черкаській області протягом тижня зафіксували 32 випадки гострих кишкових інфекцій. Моніторинг проводили з понеділка, 18 травня, до неділі, 24 травня.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Найбільше випадків зареєстрували в Уманському районі — 14. У Черкаському районі захворіли 12 людей, у Звенигородському — 5, ще один випадок виявили у Золотоніському районі.

Рекомендуємо

Серед зареєстрованих гострих кишкових інфекцій 62,5 % становили гастроентероколіти встановленої етіології, 31,25 % — гастроентероколіти невстановленої етіології, ще 6,25 % припало на сальмонельоз.

Також повідомляється, що частка ротавірусної інфекції серед гастроентероколітів встановленої етіології становила 25 %.

Поодинокі випадки сальмонельозу фіксували на територіях Уманської та Медведівської територіальних громад.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів