На Черкащині за ці вихідні потонуло троє людей, один з них — в Умані

На Черкащині за ці вихідні потонуло троє людей, один з них — в Умані.

Про це повідомляє ГУ ДСНС в Черкаській області, пише Умань24.

Попри всі попередження та заборони, люди продовжують купатися у місцях, для цього не пристосованих і, як наслідок, гинуть.

Рекомендуємо

У селі Коробівка Золотоніського району на Дніпрі втонув чоловік, який купався на стихійному пляжі. Подібний випадок стався у селі Мошни Черкаського району.

В Умані на ставку “Зарембова Гребля” рятувальники ДСНС дістали тіло загиблого.

А в  селі Летичівка Монастирищенської територіальної громади потопельника врятували та доправили у лікарню.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів