На Черкащині з водойми дістали тіло чоловіка (ВІДЕО)

У селі Балаклея на Черкащині завершилися пошуки чоловіка, який зник під час купання у місцевому ставку. Про це повідомила пресслужба Комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради.

За інформацією рятувальників, інцидент стався 13 вересня: чоловік пішов купатися і не повернувся з води. Пошуки тривали дві доби, водолази обстежували водойму, використовуючи спеціальний трал для пошуку у воді.

Тіло чоловіка знайшли на відстані 20 метрів від берега. Загиблого підняли з води та передали правоохоронцям для встановлення обставин смерті.

Рекомендуємо

Поліція наразі з’ясовує причини трагедії.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів