Громадянина Узбекистану на Черкащині зобов’язали сплатити штраф і залишити територію України через порушення правил перебування. Про це повідомили в Міграційній службі Черкаської області.
Чоловік приїхав до України за безвізовим режимом, щоб відвідати наречену на Звенигородщині. Однак замість дозволених 90 днів він пробув у країні 180, тобто перевищив встановлений термін удвічі.
За порушення іноземця притягнули до відповідальності: з нього стягнули штраф і зобов’язали виїхати з України протягом місяця.
Водночас як зазначається, чоловік планує якнайшвидше повернутися, аби одружитися з нареченою та оформити посвідку на проживання.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




