На Черкащині виявили нелегала з Узбекистану

Сьогодні 11 лютого стало відомо, що міграційна служба виявила чергового порушника безвізу.

Громадянина Узбекистану на Черкащині зобов’язали сплатити штраф і залишити територію України через порушення правил перебування. Про це повідомили в Міграційній службі Черкаської області.

Чоловік приїхав до України за безвізовим режимом, щоб відвідати наречену на Звенигородщині. Однак замість дозволених 90 днів він пробув у країні 180, тобто перевищив встановлений термін удвічі.

За порушення іноземця притягнули до відповідальності: з нього стягнули штраф і зобов’язали виїхати з України протягом місяця.

Рекомендуємо

Водночас як зазначається, чоловік планує якнайшвидше повернутися, аби одружитися з нареченою та оформити посвідку на проживання.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів