На Черкащині викрито «екологічну схему»: в Умані судитимуть двох чиновників за шантаж підприємця

В Умані перед судом постануть колишній і чинний посадовці екологічної інспекції, яких підозрюють у спробі нажитися на бізнесі, пов’язаному з природними ресурсами. За версією слідства, чоловіки організували корупційну схему, шантажуючи місцевого підприємця, аби отримати хабар за видачу дозвільної документації.

Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура, пише Умань24.

Звільнений посадовець, маючи зв’язки в екологічних службах, вступив у змову зі своїм колишнім колегою. Разом вони тиснули на підприємця, створивши штучні перешкоди для оформлення дозволів. Погрожуючи відмовами, вони вимагали «подяку» за сприяння у розв’язанні питань.

Рекомендуємо

Підприємець діяв під контролем правоохоронців. Після того, як частина грошей була передана посереднику, чиновників затримали на гарячому. Всі дії зловмисників задокументовано, справу вже передано до суду.

Досудове розслідування проводили слідчі Уманського районного управління поліції за підтримки СБУ в Черкаській області. Наразі триває підготовка до судового розгляду.

Нагадуємо: згідно із Конституцією України, кожна особа вважається невинуватою, доки її провину не буде доведено в суді. У суспільстві очікують, що у справі, де на кону — екологічна безпека та довіра до державних інституцій, буде поставлена крапка справедливим рішенням.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів