Правоохоронці затримали двох агентів російських спецслужб, які займалися підпалами інфраструктурних об’єктів у Черкаській області.
Про це інформує СБУ в Черкаській області, пише Умань24.
Слідчі встановили, що зловмисники прагнули завдати шкоди енергосистемі “Укрзалізниці” та адміністративним будівлям.
Один із затриманих, 25-річний мешканець Звенигородського району, здійснив спробу підпалу місцевого суду. Його спільник пошкодив релейну шафу та трансформаторну підстанцію на залізничній лінії, якою проходять військові ешелони.
Крім того, за вказівкою російських кураторів, один із диверсантів облаштував схованку з чотирма кілограмами вибухівки, призначеної для терактів у регіоні.

Обох зловмисників затримано, їм повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 113 (диверсія в умовах воєнного стану), ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухових речовин), а також ч. 2 ст. 28 і ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу, вчинене групою осіб за попередньою змовою).
Наразі підозрювані перебувають під вартою.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




