На Черкащині вночі збито два “шахеда”

Сьогодні вночі на Черкащині вдало попрацювало ППО.

Про це інформує Ігор Табурець, пише Умань24.

Наразі відомо, що вночі 19 травня сили ППО знищили два ударних БПЛА в небі над Черкащиною.

Рекомендуємо

Обійшлося без руйнувань та поранень. Зараз триває обстеження територій та вилучення залишків.

Також вночі було “відмінусовано” одного Ф’юрі, а Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів