Через зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ в Черкаській області вісім навчальних закладів перейшли на дистанційне навчання.
Таку інформацію оприлюднила пресслужба Черкаської ОВА, пише Умань24.
Школи, які вимушено перейшли на онлайн-формат, розташовані у семи територіальних громадах: Бабанській, Бужанській, Городищенській, Лисянській, Маньківській, Набутівській і Шрамківській. Захворіли не лише учні, а й вчителі.
Заклади освіти, які навчаються дистанційно:
- Дубівський ліцей;
- Бужанський ліцей;
- Орловецька середня школа;
- Лисянський ліцей №2;
- Маньківська середня школа №1;
- Маньківський навчально-виховний комплекс;
- Деренковецька гімназія;
- Шрамківська середня школа.
Епідеміологічна ситуація в регіоні
Протягом минулого тижня у Черкаській області було зафіксовано 5 717 випадків захворювання на грип та ГРВІ. Рівень захворюваності перевищив епідемічний поріг на 7,5%, проте жорсткі карантинні обмеження наразі не запроваджуються.
Особливо критична ситуація спостерігається у семи громадах, де епідпоріг перевищено на 80%: Будищанській, Лисянській, Степанківській, Паланській, Тальнівській, Мліївській і Маньківській. У самому місті Черкаси перевищення складає 20%.
Кількість госпіталізованих за останній тиждень зросла на 11%. Летальних випадків від грипу чи COVID-19 не зафіксовано.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




