На Черкащині вісім шкіл перевели на дистанційне навчання через грип і ГРВІ

Через зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ в Черкаській області вісім навчальних закладів перейшли на дистанційне навчання.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба Черкаської ОВА, пише Умань24.

Школи, які вимушено перейшли на онлайн-формат, розташовані у семи територіальних громадах: Бабанській, Бужанській, Городищенській, Лисянській, Маньківській, Набутівській і Шрамківській. Захворіли не лише учні, а й вчителі.

Рекомендуємо

Заклади освіти, які навчаються дистанційно:

  • Дубівський ліцей;
  • Бужанський ліцей;
  • Орловецька середня школа;
  • Лисянський ліцей №2;
  • Маньківська середня школа №1;
  • Маньківський навчально-виховний комплекс;
  • Деренковецька гімназія;
  • Шрамківська середня школа.

Епідеміологічна ситуація в регіоні

Протягом минулого тижня у Черкаській області було зафіксовано 5 717 випадків захворювання на грип та ГРВІ. Рівень захворюваності перевищив епідемічний поріг на 7,5%, проте жорсткі карантинні обмеження наразі не запроваджуються.

Особливо критична ситуація спостерігається у семи громадах, де епідпоріг перевищено на 80%: Будищанській, Лисянській, Степанківській, Паланській, Тальнівській, Мліївській і Маньківській. У самому місті Черкаси перевищення складає 20%.

Кількість госпіталізованих за останній тиждень зросла на 11%. Летальних випадків від грипу чи COVID-19 не зафіксовано.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів