На Черкащині урочисто зустріли морпіха Олександра Котолупа, який понад три роки провів у полоні

У Лисянці, що на Черкащині, 19 липня відбулася зворушлива подія — додому повернувся морський піхотинець 36 окремої бригади морської піхоти Олександр Котолуп. Захисник України провів три роки і два місяці в російському полоні й нарешті зміг ступити на рідну землю.

Про повернення героя повідомила Лисянська територіальна громада на своїй офіційній сторінці у Facebook, пише Умань24.

У самому центрі селища Олександра зустрічали рідні, побратими, друзі та небайдужі мешканці громади. Атмосфера була наповнена емоціями: люди не стримували сліз радості, обіймали воїна, дякували йому за стійкість та відвагу.

Рекомендуємо

На честь повернення морпіха підготували щире святкування — з квітами, жовто-блакитними прапорами, короваєм, випеченим із любов’ю майстринями Лисянського хлібзаводу, та вишиванкою — символом українського роду, який передає силу духу поколінь.

Повернення Олександра Котолупа — не просто особиста перемога, це надія та приклад незламності для всієї країни.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів