На Черкащині трапився спалах кишкових інфекцій: за тиждень 41 хворий

Сьогодні, 15 червня, Черкаський ЦКПХ повідомив, що в області протягом тижня зафіксували 41 випадок гострих кишкових інфекцій.

Найбільшу кількість хворих виявили в Черкаському районі – 14 випадків. В Уманському районі зареєстрували 12 хворих, у Звенигородському – 11, у Золотоніському – чотири.

Періодичні випадки сальмонельозу фіксували на територіях Жашківської, Уманської та Городищенської територіальних громад.

Випадки ротавірусної інфекції реєстрували в Уманській та Маньківській територіальних громадах.

Рекомендуємо

Тож лікарі Черкаського ЦКПХ нагадали про необхідність дотримуватися простих правил, щоб зменшити ймовірність зараження:

  • мити руки після вулиці і перед вживанням їжі;
  • не вживати термічно не оброблені молочні продукти з ринків;
  • не купувати м’ясні консерви, гриби та сушену рибу на ринку;
  • слідкувати за свіжістю продуктів та термінами придатності;
  • не пити воду з-під крану та водойм.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів