У Черкаській області перед судом постане директор одного з комунальних підприємств, якого підозрюють у розкраданні коштів, які були виділені на ремонт системи отоплення.
Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Черкаської області.
Відомо, що керівник уклав договір із підприємцем про проведення капітального ремонту у системі опалення у приміщенні.
Однак після проведення робіт, коли керівник підписував документи та іншу звітність про витрати коштів на матеріали, а також на будівельні роботи, увів неправдиві дані. Коли папери потрапили до фінансового відділу, який займався виділенням коштів, сума переданих коштів була завищена.
Відтак, місцевий бюджет зазнав збитків у понад 700 тис гривень.
Прокурор зобов’язав чоловіка виплатити завдані збитки, а також скерував справу до суду.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




