На Черкащині розпочався сезон ДТП: 35 аварій з 40 постраждалими сталося за минулий тиждень в області

На Черкащині розпочався сезон ДТП: 35 аварій з 40 постраждалими сталося за минулий тиждень в області.

Про це повідомляє ГУНП у Черкаській області, пише Умань24.

Порушення комендантської години, кермування без прав або у стані алкогольного сп’яніння, перевищення допустимої швидкості — це невеличка частина того, які порушення фіксують правоохоронці на дорогах Черкаської області.

Рекомендуємо

Частина з них стає причиною ДТП, кількість яких з початком осені почала зростати. Так, минулого тижня в лікарні опинилося 40 осіб, а ще 6 отримали меддопомогу на місці ДТП. Також є 1 смерть внаслідок ДТП — наїзд на пішохода. Всього 35 аварій різного ступеня важкості сталося в області. І це враховуючи гарну погоду та сухий асфальт, тому правоохоронці вкотре нагадують про необхідність виконання ПДР заради власної безпеки та оточення.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів