На Черкащині розпочалося водопілля: оголошено “жовтий” рівень небезпеки

На Черкащині розпочалося водопілля: оголошено “жовтий” рівень небезпеки.

Про це інформує директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, пише Умань24.

В період з 18 по 21 березня в Черкаській області оголошено “жовтий” рівень небезпеки через водопілля. Синоптики прогнозують затоплення, екологи попереджують про проблеми з питною водою з криниць.

Рекомендуємо

ДСНС повідомило про готовність до водопілля та ліквідування наслідків, якщо ця проблема постане.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів