На Черкащині розпочалося водопілля: оголошено “жовтий” рівень небезпеки.
Про це інформує директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, пише Умань24.
В період з 18 по 21 березня в Черкаській області оголошено “жовтий” рівень небезпеки через водопілля. Синоптики прогнозують затоплення, екологи попереджують про проблеми з питною водою з криниць.
Рекомендуємо
ДСНС повідомило про готовність до водопілля та ліквідування наслідків, якщо ця проблема постане.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




