На Черкащині почастішали випадки вандалізму. Особливо це стосується кладовищ та Алей Слави. Тому в громадах ухвалили рішення встановити камери спостереження. Так, чергові камери з’явилися у Смілі.
Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко, пише Умань24.
Він пояснив, що 4 камери встановили на Алеї слави, бо тут мали місце крадіжки з могил та вандалізм. Після численних скарг родичів загиблих Героїв тут встановили камери.
Рекомендуємо
Нещодавно така ж рішення ухвалили й у Каневі.
Чи встановлять камери в Умані поки що невідомо.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




