На Черкащині полюють на відьом: священника звільнили за чаклунство.
Про це повідомляє ПЦУ, пише Умань24.
У селі Городецьке Уманського району звільнили священника Свято-Покровського храму ієрея Дмитра Плаксивого.
Як зазначають місцеві жителі, священника звинуватили у чаклунстві та обрядах на могильній землі.
За заявою ПЦУ священник не вперше порушував правила богослужіння, йому вже забороняли священнослужіння та він заявив, що розкаявся і йому дозволили знову працювати священником.
Також за невідповідність сану священника Дмитра Плаксивого зняли з посади настоятеля релігійної організації “Релігійна громада парафії Покрови Пресвятої Богородиці”.
Віряни вважають, що це наклеп і вимагають повернути священника на посаду.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




