На Черкащині полюють на відьом: священника звільнили за чаклунство

На Черкащині полюють на відьом: священника звільнили за чаклунство.

Про це повідомляє ПЦУ, пише Умань24.

У селі Городецьке Уманського району звільнили священника Свято-Покровського храму ієрея Дмитра Плаксивого.

Рекомендуємо

Як зазначають місцеві жителі, священника звинуватили у чаклунстві та обрядах на могильній землі.

За заявою ПЦУ священник не вперше порушував правила богослужіння, йому вже забороняли священнослужіння та він заявив, що розкаявся і йому дозволили знову працювати священником.

Також за невідповідність сану священника Дмитра Плаксивого зняли з посади настоятеля релігійної організації “Релігійна громада парафії Покрови Пресвятої Богородиці”.

Віряни вважають, що це наклеп і вимагають повернути священника на посаду.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів