На Черкащині погіршується епідеміологічна ситуація: все більше шкіл на карантині та дистанційному навчанні

У 23 громадах Черкащини 54 заклади загальної середньої освіти перевели на дистанційний формат навчання через зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ.

Про це повідомили в управлінні освіти і науки Черкаської ОВА, пише Умань24.

Окрім цього, частково на онлайн-навчання перейшли 156 класів у різних школах регіону. Також дистанційно навчаються вихованці 25 дитячих садків.

Рекомендуємо

Додаткові обмеження ввели у двох школах Золотоніського району, де виявили випадки гострого вірусного гепатиту “А”. У зв’язку з цим понад 50 учнів тимчасово перевели на дистанційку.

За даними Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб, протягом тижня з 24 лютого до 2 березня в області зафіксували 10 699 випадків ГРВІ, зокрема й COVID-19. Захворюваність зростає, а рівень перевищення епідемічного порогу сягнув 18,1%.

Серед загальної кількості хворих – 5 968 дітей. Протягом тижня коронавірус підтвердили у семи осіб, серед яких одна дитина.

Найбільше хворих зареєстрували у Черкаському та Золотоніському районах. Кількість госпіталізованих зросла на 20,1% порівняно з попереднім тижнем і становить 658 осіб, з яких 398 – діти.

Летальних випадків від грипу та COVID-19 не зафіксовано.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів