На Черкащині нечистий на руку головний лікар отримає належне покарання

На Черкащині судитимуть головного лікаря районної лікарні, який за грошову винагороду допоміг отримати військовозобов’язаному “білий” квиток.

Про початок досудового розслідування повідомила Черкаська обласна прокуратура, пише Умань24.

Поліція повідомила про підозру в отриманні хабаря головному лікарю однієї з районних клінік на Черкащині. Чоловік погодився видати військовозобов’язаному відомості про стан здоров’я, зазначивши хибну інформацію про його непридатність до служби у лавах ЗСУ. За свої “послуги” лікар отримав 10 тисяч гривень і тепер йому загрожує до 4 років ув’язнення за умови, що не будуть доведені інші подібні епізоди.

Рекомендуємо

Щодня СБУ ліквідує нові схеми уникнення мобілізації й все частіше фігурантами кримінальних справ стають лікарі, які допомагають чоловікам ухилятися від несення служби та виїжджати з країни. За свої послуги вони отримують до декількох тисяч доларів з кожного військовозобов’язаного “клієнта”.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів