На Черкащині судитимуть головного лікаря районної лікарні, який за грошову винагороду допоміг отримати військовозобов’язаному “білий” квиток.
Про початок досудового розслідування повідомила Черкаська обласна прокуратура, пише Умань24.
Поліція повідомила про підозру в отриманні хабаря головному лікарю однієї з районних клінік на Черкащині. Чоловік погодився видати військовозобов’язаному відомості про стан здоров’я, зазначивши хибну інформацію про його непридатність до служби у лавах ЗСУ. За свої “послуги” лікар отримав 10 тисяч гривень і тепер йому загрожує до 4 років ув’язнення за умови, що не будуть доведені інші подібні епізоди.
Щодня СБУ ліквідує нові схеми уникнення мобілізації й все частіше фігурантами кримінальних справ стають лікарі, які допомагають чоловікам ухилятися від несення служби та виїжджати з країни. За свої послуги вони отримують до декількох тисяч доларів з кожного військовозобов’язаного “клієнта”.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




