На Черкащині найближчим часом буде перевищено епідеміологічний поріг: що відомо

Черкаський ЦКПХ сьогодні 12 лютого повідомив, що в області різко зросла захворюваність на ГРВІ, а сам плюс 26,2% за тиждень.

На Черкащині зафіксували суттєве зростання захворюваності на ГРВІ та COVID-19 — показники збільшилися на 26,2% порівняно з попереднім тижнем. Також відомо про один летальний випадок.

Як повідомили в Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, у період із 26 січня по 1 лютого в області захворіли 5 784 людини. Серед них — 2 854 дитини. Через хворобу помер 51-річний чоловік.

Найвищий рівень захворюваності на ГРВІ та COVID-19 зафіксували в Черкаському районі.

Рекомендуємо

Кількість госпіталізацій із гострими респіраторними інфекціями, зокрема COVID-19, за тиждень зросла на 6,05% і становить 456 осіб. З них 192 пацієнти, або 42,1%, — діти віком до 17 років.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів