На Черкащині господаря покарали за жорстке поводження з собакою та порушення правил вигулу

У Черкаській області патрульні притягнули до відповідальності чоловіка, який нехтував правилами утримання домашніх тварин.

Про це повідомили на офіційній сторінці патрульної поліції Черкаської області у Facebook, пише Умань24.

Інцидент стався 23 квітня. До правоохоронців звернулася місцева мешканка із заявою про те, що її сусід, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, залишив собаку, ймовірно небезпечної породи, без нагляду. Тварина бігала по під’їзду та на вулиці без повідця і намордника, що викликало страх у жителів будинку.

Рекомендуємо

Жінка також зазначила, що подібна ситуація трапляється не вперше. Господар регулярно ігнорує вимоги безпечного вигулу, не реагує на зауваження сусідів, залишає тварину саму вдома на кілька днів і поводиться з нею жорстоко.

Під час розмови з інспекторами чоловік вживав лайливі слова і курив у під’їзді. У результаті правоохоронці склали на нього низку адміністративних матеріалів: постанови за ст. 178 ч.1 (перебування в публічному місці у нетверезому стані) та ст. 175-1 (куріння у заборонених місцях), а також протоколи за ст. 173 (дрібне хуліганство) і ст. 154 ч.1 (порушення правил утримання собак) КУпАП.

Для забезпечення належного догляду поліцейські звернулися до волонтерів, які забрали собаку для перевірки її стану здоров’я та подальшої допомоги.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів