На Черкащині фіксують зниження захворюваності на ГРВІ та COVID-19

У Черкаській області зафіксували зниження рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та COVID-19 на 5,8% порівняно з попереднім тижнем.

Про це повідомили у Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, пише Умань24.

За період із 5 по 11 травня медики зареєстрували 4 227 випадків захворювання, з яких понад 60% – це діти.

Рекомендуємо

За тиждень лише двоє осіб захворіли на COVID-19, причому серед дітей не зафіксовано жодного випадку. Рівень захворюваності на ГРВІ залишився нижчим за епідемічний поріг, зокрема на 20,9%.

Найбільше хворих виявлено у Черкаському районі. Госпіталізація також пішла на спад – за тиждень було шпиталізовано 250 осіб, що на 6% менше, ніж тижнем раніше. З них 141 пацієнт — діти, що становить 56,4% від загальної кількості госпіталізованих.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів