На Черкащині директора школи-інтернату підозрюють у справі про масове отруєння дітей

Сьогодні 25 грудня Черкаська облпрокуратура оголосила підозру директору школи-інтернату через отруєння учнів.

У Черкаській області правоохоронці оголосили підозру директору спеціальної школи-інтернату після спалаху отруєння серед вихованців і працівників закладу.

Про це офіційно повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

За медичною допомогою звернулися 20 людей: 14 дітей та 6 дорослих. У всіх були характерні симптоми отруєння, через що постраждалих госпіталізували.

Рекомендуємо

Слідство встановило, що причиною захворювання стала бактерія Salmonella enterica. Її виявили під час перевірки на кухонному посуді в їдальні навчального закладу.

За даними правоохоронців, керівник інтернату, який відповідав за організацію харчування та дотримання санітарних вимог, не забезпечив належний санітарно-гігієнічний режим у харчоблоці. Це, за версією слідства, і призвело до масового зараження дітей та персоналу.

Директору оголосили підозру за порушення санітарних правил і норм, що спричинили масове отруєння та поширення інфекційних захворювань (ч. 1 ст. 325 КК України). Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів