На Черкащині через сильну зливу 17 травня оголошено “жовтий” рівень небезпеки

Завтра на Черкащині пануватиме негода та рясні дощі та зливи. Через великий обсяг опадів в області 17 травня оголошено “жовтий” рівень небезпеки.

Про це інформує Черкаській облгідрометцентр, пише Умань24.

За повідомленням синоптиків 17 травня протягом 12 годин випаде до 25 мм опадів, що становить понад половину середньомісячної норми опадів в регіоні.

Рекомендуємо

Також очікують зниження денної температури до +12, а нічної до +7. Штормовий вітер не прогнозують.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів