Михайло Федоров заперечив можливість вручення повісток через Дію

Михайло Федоров заперечив можливість вручення повісток через Дію.

Про це Михайло Федоров повідомив в телеграм, пише Умань24.

На тлі заяви міністра оборони Рустема Умєрова про те, що керівництво країни розглядає можливість вручати повістки, використовуючи цифрові технології, одразу з’явилися фейки та спекуляції, що це буде робитися через додаток “Дія”.

Рекомендуємо

Потім вже представники Верховної ради пояснили, що обговорюють можливість вручення повістки шляхом надсилання листа на електрону пошту та Укрпоштою рекомендованого листа, тобто це так звані публічні повістки.

На ці плітки відреагував і віцепрем’єр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров, який повідомив, що в Дії не планували та й не планують вручати повістки.

“Повісток у “Дії” не буде ніколи!”- цитуємо його повідомлення.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів