Міський голова Ірина Плетньова зустрілася із мешканцями вулиці Радзієвського

Міський голова Ірина Плетньова зустрілася із мешканцями вулиці Радзієвського.

Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.

Під час зустрічі з жителями вул. Радзієвського та сусідніх, Ірина Плетньова відповіла на низку питань та обговорила головні проблеми, які турбують місцевих.

Рекомендуємо

Окрему увагу під час бесіди вона приділила таким питанням, як:

  • прибирання кладовищ;
  • встановлення «лежачого поліцейського» на Радзієвського;
  •  відновлення асфальтного покриття та облаштування тротуару;
  • надання послуг КП «Уманьводоканалом» населенню;
  • відновлення  руху автобусних маршрутів;
  • засмічення вул. Ганжі жителями даної вулиці та створення стихійного сміттєзвалища.

Всі питання будуть розв’язуватися в робочому порядку та за наявності коштів для цього в міському бюджеті.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів