Міський голова Ірина Плетньова зустрілася із мешканцями вулиці Радзієвського.
Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.
Під час зустрічі з жителями вул. Радзієвського та сусідніх, Ірина Плетньова відповіла на низку питань та обговорила головні проблеми, які турбують місцевих.
Рекомендуємо
Окрему увагу під час бесіди вона приділила таким питанням, як:
- прибирання кладовищ;
- встановлення «лежачого поліцейського» на Радзієвського;
- відновлення асфальтного покриття та облаштування тротуару;
- надання послуг КП «Уманьводоканалом» населенню;
- відновлення руху автобусних маршрутів;
- засмічення вул. Ганжі жителями даної вулиці та створення стихійного сміттєзвалища.
Всі питання будуть розв’язуватися в робочому порядку та за наявності коштів для цього в міському бюджеті.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




