Міський голова організувала відкриті зустрічі з мешканцями громади під час засідання громадської ради, у трудових колективах, а також із головами квартальних, профспілкових комітетів, ОСББ і депутатами. Під час цих заходів Ірина Плетньова звітувала про виконану роботу на посаді, діяльність міської ради та її виконавчих органів протягом 2024 року.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Серед пріоритетів вона визначила: підтримку ЗСУ, допомогу сім’ям Героїв, увагу до ветеранів, комфорт для жителів громади, розвиток міжнародної співпраці, покращення освіти, культури, медицини, а також забезпечення економічного зростання Уманської громади.
Звіт було офіційно затверджено депутатами Уманської міської ради під час 77-ї чергової сесії.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




