Мешканці Умані спотворюють облаштовані укриття

Мешканці Умані спотворюють облаштовані укриття.

Про це повідомила голова Уманської міськради Ірина Плетньова, пише Умань24.

Зараз місто вкладає значні кошти в облаштування укриттів, виконує ремонтні роботи та встановлює якісну сантехніку. Але нещодавно з’ясувалося, що мешканці не цінують те, за що вони самі не заплатили. Зафіксовано наступні факти спотворення укриттів:

  • з одного з укриттів вкрадено 2 лавки для сидіння;
  • виламані та вкрадені ОСБ плити (з облаштування приміщення);
  • понівечена нова сантехніка, зокрема унітази;
  • спалили дренажно-фекальну помпу, бо викидали в унітаз будівельне сміття (каміння, та мучки);
  • укриття засмічені побутовим сміттям.
Рекомендуємо

Відновлення знову потребує грошей, які могли б витратити на ЗСУ.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів