Мешканці Умані спотворюють облаштовані укриття.
Про це повідомила голова Уманської міськради Ірина Плетньова, пише Умань24.
Зараз місто вкладає значні кошти в облаштування укриттів, виконує ремонтні роботи та встановлює якісну сантехніку. Але нещодавно з’ясувалося, що мешканці не цінують те, за що вони самі не заплатили. Зафіксовано наступні факти спотворення укриттів:
- з одного з укриттів вкрадено 2 лавки для сидіння;
- виламані та вкрадені ОСБ плити (з облаштування приміщення);
- понівечена нова сантехніка, зокрема унітази;
- спалили дренажно-фекальну помпу, бо викидали в унітаз будівельне сміття (каміння, та мучки);
- укриття засмічені побутовим сміттям.
Рекомендуємо
Відновлення знову потребує грошей, які могли б витратити на ЗСУ.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




